Suçlu Kim?

Ben 6 yaşında cinsel ilişkiye zorlandım şu anda yaşım 28 ve çok açık bir kızdım, 4 sene önce örtündüm şu anda tedavi görüyorum, namazımı kılıyorum, örtülüyüm, kuranımı okuyorum ama aklımda artık bir soru var cevabını bulamıyorum. Allah bir kız çocuğuna neden böyle bir şey yaşatır Allah bana ne diyecek bunun cevabında Allah bana ne bedel ödeyecek bunun nasıl bir bedeli var? Ben köşkler istemiyorum cennette Allah bana bir çocukken neden böyle bir şey yaşattı, artık ahirete olan inancım yok olmaya başladı, yoksa Allah yok mu Diyorum, yoksa Allahında mı kötü huyları var diyorum, Allah küçük bir kız çocuğuna neden böle bir şey yaşatır diyor beynim ve aynı şeye canımdan çok sevdiğim ablamda maruz kaldı aynı kişi tarafından. nedir bunun cevabı ben namaza gözümün nuru diyordum artık diyemiyorum, belki diyeceksiniz bu yaşta mı aklına geldi o kadar namaz kıldın sonra ne oldu ben tedaviye başladım ve ben bunu kendime bile itiraf edemiyordum, bunlar hep bastırılmış duygulardı ve ilk ablamla ve doktorumla paylaştım öğrendim ki ablamda bunları yaşamış ve nefretim katlandı artık Allahı sevmiyorum eskisi kadar bana soruma cevap verin dayanamıyorum, siz lütfen soruma cevap verin bunun karşılığında Allah bana ne cevap verecek?

Aziz ve mağdur mümine kardeşim,

6 yaşında bedeniniz tecavüze uğramış, iffetiniz kirletilmiş. Bu gerçekten çok üzücü.

Fakat 28 yaşında ondan bin beter bir tecavüze daha uğramak üzeresiniz:

DİKKAT 1 ŞU ANDA U?RAMAK ÜZERE OLDU?UNUZ TECAVÜZ RUHUNUZA TECAVÜZDÜR.

SÖZKONUSU OLAN RUHUNUZUN İFFETİDİR. VE TECAVÜZE KALKIŞAN DA ŞEYTANDIR.

Eğer siz izin verirseniz bu tecavüz gerçekleşecek. Görüyorum ki, siz buna gönüllü olmuşsunuz. Siz bilirsiniz ama, eğer Şeytan'ın ruhunuza tecavüz edip imanınızın iffetini bozmasına izin verirseniz, bunun yıkımı çok daha ağır olacaktır.

Siz tecavüz edenden soramadığınız hesabı ALLAH'TAN MI SORUYORUNUZ? Allah'ın ne suçu var. Aksine, size tecavüz eden alçak Allah'ın nimetine, sınırlarına da tecavüz etmiştir. Onun yakasına Allah yapışacaktır.

Siz Allah'sız bu travmayı daha kolay mı atlatacağınızı sanıyorsunuz?

Kimsenin Allah'a sırt dönme lüksü yoktur da, sizin hiç yoktur.

AMAN DİKKAT

AMAN DİKKAT

Allah'a kaçın. Rabbim göğsünüzü genişletsin. İmtihan bu değilse nedir? Bu dünya imtihan dünyası değil de nedir? Allah insanları yaratsın, irade versin, akıl versin, imkan versin, evlat versin, can versin, nefis versin, peygamber göndersin, kitap göndersin. İnsanlar bütün bunlara rağmen onun verdiği aklı, iradeyi, şehveti, emaneti kötüye kullansın, bunun hesabı da Allah'a sorulsun, öyle mi?

Bunu sizin içiniz kaldırıyor mu?

Vesselam