Yardımeli Avrupa kadrosu ribatta buluştu

Yardımeli Avrupa ailesi olarak 3-5 Mart 2017 tarihinde Hollanda Elspeet’de kurum içi eğitim ve istişare ribatını gerçekleştiri…

“İNSANLIĞA BORCUMUZ VAR” diyerek yola çıkan, veren el ile alan el arasinda Hayır köprüsü kuran Uluslararası insani yardım kuruluşu Yardımeli Derneği Avrupa’daki kadrosuyla dünyanın dört bir yanında ki mazlumlara daha iyi hizmet verebilmek ve daha nice mazlumlara yardım ellerini uzatmak adına; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Danimarka, Norveç ülkeleri başta olmak üzere tüm Yardımeli Avrupa kadrosu ülke ve şehir temsilcilikleriyle, gönüllü ve genç birimleriyle, Hollanda Elspeet şehrinde ki nezih bir doğa otelinde ilk kez yatılı eğitim ve istişare programı gerçekleştirdi.

Yardımeli Avrupa Koordinatörlüğüne bağlı Avrupa çalışmalarının bu ilk eğitim ribatında Türkiye genel merkezden Yardımeli YK Başkanı Dr. Sadık Danışman, Yardımeli Avrupa Koordinatörü Hayriye Tufanoğlu ve kıymetli Mustafa islamoğlu hocamızında eşiyle birlikte aralarında olduğu, Hilal Tv Genel Müdürü Erdoğan Karacakaya, Akabe Vakfı Yönetim Üst Kurulu başkanı Sebahattin Öztekin, yönetim kurulu üyelerinden Yüksel Akgül beyefendilerin eşleriyle birlikte katıldığı misafir heyeti Avrupa’daki Yardımeli kadrosunu onure edip takdir ve tebrik ettiler.

Yardımeli ailesi olarak 3-5 Mart 2017 tarihleri arasında yaptığımız bu ilk ribatımızda tüm katılımcılarımızla yürekten yüreğe de bir irtibat sağladık. Ribat programı boyunca emeği geçen herkese şükranlarımızı sunar, yine yeniden birbirinden kıymetli Yardımeli projeleri ile nice ribat programlarında görüşmeyi dua ve niyaz ederiz.

Kaynak: http://yardimeli.eu/tr/yardimeli-avrupa-kadrosu-ribatta-bulustu_451.html

 

Yorum Yaz